Trybunalska 17/25 Poznań

Harmonogram świadczenia godzin dostępności

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela            Termin       Miejsce
1. Biegała Renata Czwartek 16.15 – 17.15 Sala nr 4
2. Bogumił Magdalena Piątek 7.20 – 7.50

Środa 10.00:10:30

Sala nr 5

Biblioteka

3. Budych-Tomkowiak Ewelina Wtorek 16.20 – 17.20 Sala nr 12
4. Chmielewska – Banos Barbara Wtorek 14.40 – 15.10

Czwartek 7.20 – 7.50

Pokój nauczycielski

Sala nr 3

5. Czereśniowska Jolanta Środa 15:00 – 16:00 gabinet dyrektora
6. Czubak Izabela Piątek 11:45 – 12:45 Sala nr 27
7. Dziemidowicz Patrycja Środa 11:50 – 12:50 Pokój nauczycielski
8. Fliszewska Danuta Wtorek 12:30 – 13:30

1 i 3 wtorek miesiąca

Świetlica szkolna
9. Foryńska Hanna Poniedziałek 13:45 – 14:15 Zaplecze sali nr 26
10. Gizelska Marta Środa 7:30 – 8:30 Świetlica szkolna
11. Godyla-Jasicka Alicja Wtorek 6:30 – 7:00

Środa 6:30 – 7:00

Świetlica szkolna
12. Jarota Monika Poniedziałek 10:00 – 11:00 Gabinet pedagoga
13. Kamińska Malwina Środa 15:00 – 16:00 Świetlica
14. Kania Katarzyna Poniedziałek 17:05 –17:35 Sala nr 23
15. Kapała Olga Piątek 10.45 – 11.45 Pokój nauczycielski
16. Kasprzak Kinga Poniedziałek 9:35-10:35 Pokój nauczycielski
17. Kołoch Natalia Czwartek 7:45-8:45 Zaplecze sali nr 26
18. Krzyczyńska Monika Wtorek, 14:40 – 15:25 Sala nr 13
19. Krzywda Karolina Poniedziałek 14:50-15:20
środa 16:20-16:50
Sala nr 07
Sala nr 12
20. Kubicka Blanka Wtorek, g. 16.20 – 17.20 Sala nr 11
21. Majka Ewa Poniedziałek 10:45– 11:45 Pokój nauczycielski
22. Marcinek Urszula Wtorek 10.35-11.35 Sala nr 26
23. Mazurek Agata Czwartek 09:15-09:45
Wtorek 11:15-11:45
Pokój nauczycielski
24. Mądry Adam Czwartek 14.35 – 15.35 Sala nr 12
25. Metelski Grzegorz Czwartek 8.50 – 9.50 Pokój nauczycielski
26. Mochocka Alicja Poniedziałek 13:40 – 14:40 Świetlica
27. Niemczynowicz Kinga Środa 7:30 – 8:00

Czwartek 7:30 – 8:00

Gabinet pedagoga
28. Nowakowski Piotr Czwartek 11:30 – 12:30 Świetlica szkolna
29. Nowicka-Korobacz Iwona Wtorek 15:30-16:30 Sala nr 12
30. Olebiński Jan Wtorek 11:00 – 12:00 Gabinet wice.
31. Ovais Paulina Poniedziałek 10:40-11:40 Pokój nauczycielski
32. Pietrzyk Kacper Środa 8:00 9:00 Świetlica
33. Piślewska Aleksandra Piątek 10:00-11:00 Świetlica
34. Pleban Izabela Poniedziałek 7:15–7:45

Środa 7:15 -7:45

Sala nr 1

Sala nr 1

35. Plewa-Michalska Halina Wtorek 7:00 -7:30

Środa 7:30 -8:00

Biblioteka
36. Plucińska Marta Wtorek 15:30 – 16:30 Gabinet pedagoga
37. Pokrzywa Krystyna Wtorek 15:30 -16:30 Pokój nauczycielski
38. Potrawiak Alina Wtorek 7:20 – 7:50

Piątek 13:50- 14:20

Sala nr 3

Pokój nauczycielski

39. Radziuk Joanna Poniedziałek 16:15 – 17:15 Sala nr 25
40. Rajewicz Violetta Środa 10:45- 11:45 Pokój nauczycielski
41. Rogowicz-Kręgielska Monika Wtorek 9:45 – 10:45 Sala gimnastyczna
42. Rutkowska Kamila Poniedziałek 8:45 – 9:45 Zaplecze biblioteki
43. Sadoch Ritta Wtorek 7:15 – 7:45

Czwartek 16:15 – 16:45

Sala nr 5
44. Sikora Kaja Poniedziałek 11:50 – 12:50 Sala nr 010
45. Skrzypczak Mateusz Wtorek 11:30 – 12:30 Sala gimnastyczne
46. Sochacka Agnieszka Piątek 7:45 – 8:45 Pokój nauczycielski
47. Stelmaszyk Ewa Poniedziałek 15.30 -16.30 Sala nr 1
48. Stróżyńska Arleta Poniedziałek 14:00 – 15:00 Gabinet psychologa
49. Strzelecka Hanna Poniedziałek 15.00 – 16.00 Gabinet wice.
50. Strzelecki Piotr Wtorek 15:25-16:25 Sala gimnastyczna
51. Suchodolska Agnieszka Poniedziałek 7:20 -7:50

Wtorek 7:20 – 7:50

Sala nr 2
52. Szmelter Mateusz Wtorek 7:30 – 8:00

Piątek 7:30 – 8:00

Sala nr 21
53. Śreniawska Ewa Wtorek 15:30-16:30 Pokój nauczycielski
54. Tomkowiak Malwina Czwartek  8:25-8:55

Piątek    8:45-9:15

 Sala nr 17
55. Tosik Agnieszka Środa 8:00 – 9:00 Świetlica szkolna
56. Utnicka Edyta Wtorek 13:50 – 14.30

Wtorek 16:20 – 16:40

Pokój nauczycielski

Sala nr 25

57. Warguła Danuta Środa 7:55 – 8:55 Sala nr 07
58. Zachciał Mateusz Poniedziałek 8:25-8:55

Wtorek 8:25-8:55

Sala nr 24

Sala nr 24

59. Żurczak Kinga Piątek 15:30 – 16:30 Sala nr 010