Trybunalska 17/25 Poznań

Bal Ósmoklasistów – czerwiec 2022

23 czerwca 2022 odbył się Bal Ósmoklasistów, kończących w tym roku szkolnym naukę w naszej szkole. Uroczystość miała miejsce w Restauracji ESTELLA i została zorganizowana przez rodziców uczniów klas ósmych ze wsparciem RR.

Zabawa była doskonała!

Wraz z zaproszonymi gośćmi, uczniowie spędzili wspólne chwile tańcząc, racząc się wyśmienitymi potrawami, robiąc ostanie pamiątkowe zdjęcia. Bal rozpoczęła Pani Dyrektor Jolanta Czereśniowska, która skierowała po raz ostatni swoje słowa do absolwentów, głos zabrali także przedstawiciele rodziców i RR.

Uczniowie rozpoczęli bal tradycyjnym polonezem, do którego zatańczenia pilnie przygotowywali się pod okiem naszych nieocenionych nauczycieli WF. Niemniejszy zachwyt wzbudził inny taniec: Belgijka, który wg wielu uczniów stał się  symbolem balu.  Należy dodać, że uczniowie bawili się w rytm każdej muzyki, różnorodność gatunków muzycznych i wykonawców była ogromna.

Na koniec zrobiło się trochę smutno, bo wszyscy zdali sobie sprawę, że wspólny czas właśnie dobiegł końca. Nie zabrakło łez i pożegnalnych uścisków.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie  będzie źródłem niezapomnianych wspomnień, do których uczniowie i nauczyciele będą z radością powracać.

Komitet Organizacyjny Balu Ósmoklasisty 2022
Rada Rodziców przy SP74 w Poznaniu