Trybunalska 17/25 Poznań

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS DLA KLAS DWUJĘZYCZNYCH – “BE MY VALENTINE”

Międzyszkolny konkurs dla klas dwujęzycznych pt. „Be my Valentine”

Uczniowie klas dwujęzycznych wzięli udział w konkursie, którego tematyka związana była ze świętem zakochanych. W zmaganiach konkursowych naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Gratkowska, Lena Frączyk, Julia Rajewska, Maja Adaszak, Zuzanna Hoffa i Eryk Ziółecki. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom artystyczny oraz leksykalny z zakresu języka angielskiego. Zadanie polegało na wykonaniu piosenki w języku angielskim, która wpisuje się w miłosną tematykę. Następnie zespołowo uczniowie rozwiązywali zadania, które dotyczyły m. in. wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz słowotwórstwa. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 54 w Poznaniu.

Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Mateusz Zachciał