Trybunalska 17/25 Poznań

Nowe książki i czytniki Kindle dla SP 74

8 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie programu Kindloteka, organizowanego przez firmę AMAZON. Znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych placówek. Przedstawiciele firmy Amazon przekazali naszej szkole 10 czytników Kindle z wgranymi e-bookami w języku polskim i angielskim, oraz 103 książki w tradycyjnej papierowej formie.

Książki wybrane zostały przez uczniów.

Na spotkaniu obecni byli uczniowie działającego w szkole klubu miłośników książki „Książkersi”, oraz uczniowie klasy III D. Najmłodsi zaprezentowali swoje zdolności piosenkarskie i recytatorskie. Obecna też była Pani Dyrektor Jolanta Czereśniowska i Pani wicedyrektor Hanna Strzelecka.

Wszyscy obecni uczniowie otrzymali koszulki firmy Amazon z nadrukiem „Kocham czytać”. Niespodzianką było przekazanie zaproszenia dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły do zwiedzenia firmy Amazon.

Serdeczne podziękowania składamy mamie Mai z klasy 3 d Pani Aleksandrze Marczyńskiej  za zgłoszenie naszej biblioteki do konkursu.

pracownicy biblioteki