Wyprawka pierwszoklasisty – rok szkolny 2022/2023
- Zeszyty: A4 (zeszyt w wąskie linie, z zaznaczoną czerwoną linią oraz zeszyt w kratkę) – 32. kartkowe.
- Piórnik z podstawowym wyposażeniem: 2 ołówki, gumka, temperówka, nożyczki z zaokrąglonymi czubkami, kredki „BAMBINO”, linijka, klej w sztyfcie.
- 2 teczki (zamykane na gumkę)
W jednej:
– blok rysunkowy biały,
– blok rysunkowy kolorowy,
– blok techniczny biały,
– blok techniczny kolorowy,
– papier kolorowy do wycinanek.
Druga teczka będzie przeznaczona na prace plastyczne i karty pracy. - Kredki „PASTELE OLEJNE” – wielokolorowe.
- Plastelina – większe opakowanie (+ woreczek strunowy na przechowywanie jej i w celu uniknięcia wysychania).
- Strój gimnastyczny w woreczku (biała koszulka, spodenki gimnastyczne, tenisówki z białą podeszwą).
! Prosimy nie kupować farb, gdyż będą one zakupione w dużych opakowaniach dla całej klasy.
! Wszystkie przybory szkolne oraz strój gimnastyczny muszą być podpisane (materiały plastyczne oraz strój pozostają w klasie).
! Podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego dzieci otrzymają w szkole w pierwszych dniach nauki (podręczniki będą wypożyczone z biblioteki szkolnej (patrz – „Regulamin wypożyczania podręczników” – na stronie szkoły).
! Prosimy zaopatrzyć dzieci w smycz – zawieszkę do kluczyka do indywidualnej szafki – (patrz – „Regulamin korzystania z szafek” – na stronie szkoły).