Trybunalska 17/25 Poznań

Dziecięca Rada Programowa w Pacanowie

Podsumowanie pierwszego posiedzenia III kadencji Dziecięcej Rady Programowej w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie

Mikołaj Marciniak, uczeń klasy 5A, oraz Emil Filipiak, uczeń klasy 7A, zakwalifikowali się ponownie do Dziecięcej Rady Programowej w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie.

W dniu 2 lutego 2020 r. uczestniczyli w pierwszym spotkaniu III Kadencji DRP, podczas którego zapoznali się z nowymi członkami Rady i brali udział w warsztatach z animatorami. Jednym z zadań było przedstawienie się i opowiedzenie o swojej szkole i zainteresowaniach. W związku z tym zadaniem Mikołaj przygotował prezentację, w której m.in. umieścił zdjęcie i informacje o naszej Szkole.

W drugiej części spotkania członkowie Rady brali udział w atrakcjach przygotowanych w ramach 11. Dziecięcego Festiwalu Gier i Komiksu.

Podczas spotkania powitalnego członkowie Rady dowiedzieli się, że Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie obchodzi w lutym swoje 10-te urodziny. Z tej okazji członkowie Rady dostali zadanie przygotowania pracy plastycznej.

Zapowiada się rok nowych i ciekawych wyzwań dla Mikołaja i Emila w ECB. W tej kadencji podczas spotkań Rady Mikołajowi towarzyszyć będzie młodsza siostra. Chłopcy są bardzo szczęśliwi, że w tym roku mogą kontynuować swoją przygodę z Koziołkiem Matołkiem w Pacanowie.

Marek Marciniak