Trybunalska 17/25 Poznań

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

W dniu 30 maja 2018 roku obradowała III Dziecięca Rada Miasta w Poznaniu. W skład rady weszli laureaci konkursu artystycznego „Zobacz mój Poznań – miasto widziane oczami dziecka”. Laureaci z naszej szkoły to:

  • Amelia Zydorowicz klasa V b ( praca plastyczna)
  • Maria Mikuła klasa V c (praca plastyczna)
  • Wiktor Utnicki klasa IV c (praca plastyczna)
  • Amelia Utnicka klasa II a (praca plastyczna)
  • Joanna Król klasa IV c (film)
  • Izabella Richter IV c (film)

Obrady odbyły się w sali sesyjnej Urzędu Miasta Poznania pod przewodnictwem Pana Grzegorza Ganowicza, przewodniczącego Rady Miasta Poznania. Nasi młodzi radni wnieśli dużo ciekawych pomysłów, dyskutowali min. o tym, co chcieliby zmienić w naszym mieście, aby było bardziej przyjazne. Dziewczynki wnioskowały o poprawę sygnalizacji przy ulicy Grunwaldzkiej i więcej terenów zielonych. Sesja połączona była z Dniem Dziecka. Do dyspozycji dzieci oddany został Wolny Dziedziniec, a na nim moc atrakcji!

Serdecznie Wszystkim Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Joanna Radziuk

Related Posts